Úvodná stránka
Info o cenách LPG na natankuj.sk
Napísal Administrator   
Thursday, 22 March 2007

Na stránku sme pridali informáciu o cenách LPG na Slovensku. Keďže sa priamo týmto druhom informácií zaoberá server www.natankuj.sk , odkaz vedie na jeho stránky, kde si môžete vyhľadať cenu LPG na Vašej najbližšej čerpacej stanici.

Zároveň Vás chceme požiadať, aby ste aj Vy pomohli s aktualizáciou údajov o cenách PHM.  Urobiť tak  môžete priamo tu, alebo na stránke informujúcej o konkrétnej čerpacej stanici. Taktiež je možné zaslať informáciu o cenách aj e-mailom na adresu Táto emailová adresa je zabezpečená proti spamovým robotom, musíte mať aktivovný Javascript na jej zobrazenie .

 
Naše najbližšie aktivity
Napísal Administrator   
Wednesday, 21 March 2007
V priebehu nasledujúcich dvoch týždňov sa uskutočnia 3 významné stretnutia. Najskôr sa v rámci Združenia stretne predstavenstvo so sekciou dovozcov, aby sme prejednali návrhy, ktoré prednesieme ministerstvu, potom sa stretneme so zástupcami firmy Igas s.r.o. a napokon sme ohlásení na návštevu na ministerstve dopravy. O priebehu všetkých stretnutí budeme členov informovať v sekcii pre členov.

Komentáre (0) | Počet zobrazení: 2020

 
Rozoslanie prihlášok
Napísal Administrator   
Wednesday, 21 March 2007
Dnes sme rozoslali takmer 200 prihlášok firmám podnikajúcim v oblasti LPG. Pevne veríme, že rozšíria rady našich členov a Združenie bude mať väčšiu váhu pri jednaní s partnermi. Rád by som sa poďakoval sl. Janke Svetlíkovej za pomoc pri vypisovaní obálok, bez nej by som mal napísaných ešte len prvých 20 :-)). Dík Jane.

Komentáre (7) | Počet zobrazení: 3168

 
<< Štart < Predch. 1 2 3 4 5 6 Ďalšia > Koniec >>

Výsledok 17 - 20 z 23
Novinky
Anketa
Spôsob prihlasovania LPG pohonu na Slovensku je:
 
Kto je online
Práve je 1 hosť online