Úvodná stránka
Pridanie nových sekcií
Napísal Administrator   
Sunday, 18 March 2007

Na stránku sme pridali nové sekcie - sú to zoznamy montážnych dielní a čerpacích staníc, ktoré sú členmi Združenia.  Ak ste majiteľom montážnej dielne alebo čerpacej stanice a chcete sa stať členom Združenia, kontaktujte nás e-mailom.

Komentáre (0) | Počet zobrazení: 2003

 
Bezplatná právna pomoc
Napísal Administrator   
Sunday, 11 March 2007

Pre našich členov (najmä z radov majiteľov montážnych dielní a čerpacích staníc) poskytujeme bezplatnú právnu radu v prípade, že majú nejaký problém s rôznymi štátnymi organizáciami a inštitúciami. Ak chcete túto pomoc využiť, kontaktujte nás e-mailom.

Komentáre (0) | Počet zobrazení: 2286

 
Stránky v prevádzke
Napísal Administrator   
Wednesday, 07 March 2007

Vitajte na stránkach občianskeho združenia, ktoré si kladie za cieľ zjednodušiť na Slovensku montáže LPG systémov do automobilov. Naša legislatíva je špecifická tým, že kladie skoro všetkým, čo majú záujem dať si namontovať do auta splynovacie zariadenie, do cesty takmer neprekonateľné prekážky. Naše združenie by chcelo prispieť svojou troškou k tomu, aby sa situácia zmenila. Zatiaľ tu nenájdete veľa informácií, ale na stránkach budeme priebežne pracovať tak, aby vám prinášali čo najviac aktuálnych informácií. Vráťte sa sem čoskoro, bude tu už oveľa viac správ, ktoré vás budú zaujímať. Zatiaľ len kontakt na nás:
Združenie LPG Slovensko
Ružová 1, 920 01 Hlohovec
tel.: 0903 239 265
e-mail: Táto emailová adresa je zabezpečená proti spamovým robotom, musíte mať aktivovný Javascript na jej zobrazenie

Komentáre (0) | Počet zobrazení: 6507

 
<< Štart < Predch. 1 2 3 4 5 6 Ďalšia > Koniec >>

Výsledok 21 - 23 z 23
Novinky
Anketa
Spôsob prihlasovania LPG pohonu na Slovensku je:
 
Kto je online
Práve je 1 hosť online